Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Subject
bg: Тема

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Create new account
bg: Регистрирай се
