Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་འཛུགས་པ།

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ
