Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: user
cy: defnyddiwr

en: Create a new user account.
cy: Creu cyfrif defnyddiwr newydd.

en: Request new password via e-mail.
cy: Gofyn am gyfrinair newydd drwy e-bost

en: E-mail
cy: E-bost

en: Subject
cy: Testun

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd
