Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: E-mail
eu: E-posta

en: Subject
eu: Gaia

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria
