Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: user
fa: کاربر

en: Create a new user account.
fa: ایجاد حساب جدید

en: Request new password via e-mail.
fa: درخواست گذرواژه جدید از طریق پست الکترونیکی.

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Subject
fa: موضوع

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید
