Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Create a new user account.
hr: Stvori novi korisnički račun.

en: Request new password via e-mail.
hr: Zatraži novu lozinku putem e-pošte.

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Subject
hr: Naziv

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Create new account
hr: Stvori novi račun
