Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру
