Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create a new user account.
km: បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Request new password via e-mail.
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​តាម​រយៈ​អ៊ីមែល ។

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី
