Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Create a new user account.
ku: هەژمارێکی نوێ درووست بکە.

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە
