Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Subject
ne: विषय

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
