Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: Create a new user account.
nn: Lag ny brukarkonto

en: Request new password via e-mail.
nn: Be om nytt passord via e-post

en: E-mail
nn: E-post

en: Subject
nn: Emne

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Create new account
nn: Lag ny konto
