Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Request new password via e-mail.
or: ଇ-ମେଲ୍ ଦ୍ଵାରା ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
