Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: user
pt: utilizador

en: Create a new user account.
pt: Criar uma nova conta de utilizador.

en: Request new password via e-mail.
pt: Pedir uma nova senha por email.

en: E-mail
pt: Email

en: Subject
pt: Assunto

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Request new password
pt: Pedir nova senha

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Create new account
pt: Criar uma nova conta
