Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: E-mail
se: Epoasta

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni
