Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Create a new user account.
sq: Krijo një profil të ri përdoruesi.

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Subject
sq: Subjekti

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri
