Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: Create a new user account.
sv: Skapa ett nytt användarkonto

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: E-mail
sv: E-post

en: Subject
sv: Ämne

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto
