Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: user
ur: صارف

en: Create a new user account.
ur: صارف کا نیں کھاتہ بنائیں

en: Request new password via e-mail.
ur: برقی ڈاک کے ذریعہ نئے نجی لفظ کی درخواست کریں۔

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Subject
ur: موضوع

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس
