Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Create a new user account.
ast: Facer una cuenta d'usuariu nueva.

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Subject
ast: Asuntu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
