Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: Create a new user account.
be: Стварыць новы рахунак карыстальніка.

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Subject
be: Тэма

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак
