Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Request new password via e-mail.
bs: Zatražite novu lozinku na svoj email.

en: Subject
bs: Naslov

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog
