Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Create a new user account.
ca: Crea un compte d'usuari nou.

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Create new account
ca: Crea un compte nou
