Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: user
da: bruger

en: Create a new user account.
da: Opret en brugerkonto.

en: Request new password via e-mail.
da: Bestil ny adgangskode via e-mail.

en: Subject
da: Emne

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Create new account
da: Opret konto
