Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Subject
el: Θέμα

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού
