Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: E-mail
et: E-post

en: Subject
et: Teema

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Create new account
et: Registreeru
