Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Body
fr: Corps

en: user
fr: utilisateur

en: Create a new user account.
fr: Créer un nouveau compte utilisateur.

en: Request new password via e-mail.
fr: Demander un nouveau mot de passe par courriel.

en: E-mail
fr: Courriel

en: Subject
fr: Objet

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Request new password
fr: Demander un nouveau mot de passe

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte
