Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Subject
fy: Underwerp

en: E-mail address
fy: E-mailadres

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje
