Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua
