Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Create a new user account.
gl: Crear unha nova conta de usuario/a.

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Subject
gl: Asunto

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Create new account
gl: Crear nova conta
