Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Subject
hu: Tárgy

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása
