Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Subject
hy: Թեմա

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
