Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Subject
jv: Subyek

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar
