Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
