Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: Create a new user account.
oc: Crear un novèl compte d'utilizaire.

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl
