Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Subject
os: Темæ
