Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Subject
sk: Predmet

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet
