Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Subject
sr: Предмет

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Create new account
sr: Направи нови налог
