Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: user
tr: kullanıcı

en: Create a new user account.
tr: Yeni bir kullanıcı hesabı oluştur.

en: Request new password via e-mail.
tr: E-posta üzerinden yeni parola iste.

en: E-mail
tr: E-posta

en: Subject
tr: Konu

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur
