Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش
