Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Create a new user account.
am: አዲስ የተጠቃሚ መለያ ፍጠር።

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
