Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Subject
eo: Temo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton
