Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Subject
lv: Temats

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu
