Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: user
ro: utilizator

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Subject
ro: Subiect

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Create new account
ro: Crează cont nou
