Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: user
vi: người dùng

en: Create a new user account.
vi: Tạo tài khoản người dùng mới.

en: Request new password via e-mail.
vi: Yêu cầu gửi mật khẩu mới qua thư điện tử.

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới
