Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: user
ar: مستخدم

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد
