Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: E-mail
az: E-poçt

en: Subject
az: Mövzu

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq
