Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Subject
cs: Předmět

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet
