Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: Create a new user account.
fi: Luo uusi käyttäjätili.

en: Request new password via e-mail.
fi: Pyydä uutta salasanaa sähköpostitse.

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Subject
fi: Aihe

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili
