Username Reminder (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: E-mail
he: אימייל

en: Subject
he: נושא

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Create new account
he: הצטרפות
