Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: user
id: anggota

en: Create a new user account.
id: Buat akun pengguna baru.

en: Request new password via e-mail.
id: Minta sandi baru lewat email.

en: E-mail
id: Email

en: Subject
id: Judul

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Request new password
id: Lupa sandi

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Create new account
id: Buat akun baru
