Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: user
is: notandi

en: Create a new user account.
is: Stofna nýjan notendaaðgang.

en: Request new password via e-mail.
is: Fá nýtt lykilorð í pósti.

en: E-mail
is: Netfang

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: E-mail address
is: Netfang

en: Request new password
is: Óska eftir nýju lykilorði

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang
